Рівненщина

"Бойове завдання" для аграріїв: на Рівненщині планують засіяти 420 тисяч гектарів

Фото ілюстративне

Незважаючи на воєнний стан, аграрії області готуються до весняно-польових робіт. Які культури під урожай 2022 року планують засіяти на 420 тисячах га. Це така ж площа, що і торік.

Про це інформує Рівненська обласна військова адміністрація.

«Область готується до посівної. На Рівненщині маємо засіяти 420 тис. гектарів ярими культурами. Головні задачі - забезпечення пальним та міндобривами. Департамент агропромислового розвитку напряму спілкується з фермерами. Маємо спільно виконати бойове завдання – провести посівну. Адже будемо забезпечувати не лише Рівненщину а й сусідні області», – повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Нагадаємо, що Верховна Рада 15 березня прийняла закон, який передбачає ввезення в Україну пального без митних платежів, скасування акцизного податку на пальне та зниження ставки ПДВ до 7%. Вирішується питання імпорту палива із країн Європи, зокрема - з Литви, Польщі, а також із Туреччини.

Уряд ухвалив постанову, за якою визначено декілька напрямків фінансової підтримки аграріям.

Редакція InfoRivne

Стежте за нами та повідомляйте про новини міста, області та України. Підписуйтесь на наші соціальні мережі і будьте в курсі актуальних та важливих новин.

Соцмережі: